DOBRA ATMOSFERA. PRACA. TWORZENIE.

Środowisko pracy, w którym ludzie czują się komfortowo stanowi idealną podstawę dla nowych pomysłów.

Dla nas jako pracodawcy i producenta sprzętu wyposażenia wnętrz ważne jest stworzenie pracownikom atrakcyjnego środowiska pracy.

Od zaangażowania do entuzjazmu

Sukces CHRISTMANN + PFEIFER wynika z zaangażowania pracowników. Każdy z nas, z naszą osobistą i profesjonalną wiedzą każdego dnia na nowo angażuje się w inspirowanie klientów i partnerów oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie wyposażania wnętrz i przechowywania produktów oraz proponując szeroki wachlarz usług.

Do naszego portalu pracy

Możliwość pracy w różnych oddziałach firmy

W trzech zakładach produkcyjnych w Breidenbach, Gotha i Legnicy nad naszym wspólnym sukcesem pracuje około 700 osób. Bardzo ważne jest dla nas pozyskanie i zmotywowanie doskonałych pracowników. Stworzyliśmy do tego optymalne warunki: przedsiębiorstwo o płaskiej hierarchii, ciekawych zadaniach i dobrych perspektywach rozwoju zawodowego.

Współpraca wzmacnia poczucie przynależności do zespołu

Współpraca wewnątrz firmy umożliwia nam osiąganie wspólnych celów w zespole. Ponieważ nawzajem prostujemy sobie drogi i we współpracy z naszymi partnerami czekamy na nowe wyzwania, razem też odnosimy sukcesy. To silne "poczucie wspólnoty" przenika wszystkie obszary.

Szacunek, zaufanie, uczciwość - wartości życiowe

Szacunek, zaufanie i uczciwość to wartości obecne i doświadczane w CHRISTMANN + PFEIFER. Naszym pracownikom oferujemy długoterminowe perspektywy w środowisku przyjaznym dla rodziny. Zrównoważony rozwój znajduje również odzwierciedlenie w relacjach z klientami. CHRISTMANN + PFEIFER ma za sobą kilkudziesięcioletnie doświadczenie w wyposażaniu przestrzeni w wyroby inspirowane stalą co świadczy o dbałości o zrównoważony rozwój i otwarciu na przyszłość. Tylko dzięki wielu nowym pomysłom pracowników możemy z powodzeniem tworzyć i kształtować jutro!

Jesteś zainteresowany? Dołącz do zespołu C + P!

Chcesz w zespole realizować idee wyposażenia wnętrz? Dołącz zespołu C + P i wzbogać go o swoją kreatywność i umiejętności.

Nasze aktualne oferty pracy można znaleźć w portalu kariera. Z radością czekamy na Ciebie!

  • Płaska hierarchia
  • swoboda w projektowaniu dla każdego
  • elastyczne godziny pracy
  • produktywna atmosfera pracy
  • ciekawe zadania
  • dobre możliwości rozwoju kariery
  • ciągłe środki na podnoszenie kwalifikacji
  • środowisko przyjazne rodzinie

Do portalu kariera